Saturday, 6 February 2016

Lyrics: Sexy Steel – Sisi (Remix) Ft. Tekno & Olamide


[Chorus – Sexy Steel]
Oya sisi, if you give me your love
I go show you my heart oh
Girl you know say you bad oh
You know say you bad oh ohoh
Sisi… ibadi yehn o pe meji
Jeka lo bi ibije
I go you ah pharaoh

Olohun i bad oh ohoh
(Repeat chorus)
[Verse 1 – Tekno]
Baby calculate
I get money in any rate
I say i go love you any day
Our love, they go imitate oh
Girl me want love you
Girl me want do you right
Sisi let me hold you
Baby let me squeeze you tight
Come svck my banku oh eh
I gbadun your tattoo
Say make you dance dance make we woju
Cause the way me i love you na juju oh
Tekno if na dance i go dance
If na craze i go craze
Because no be wash eh
I know you like the Versace oh duro
[Chorus – Sexy Steel]
Oya sisi, if you give me your love
I go show you my heart oh
Girl you know say you bad oh
You know say you bad oh ohoh
Sisi… ibadi yehn o pe meji
Jeka lo bi ibije
I go you ah pharaoh
Olohun i bad oh ohoh
(Repeat chorus)
[Verse 2 – Olamide]
Kilode orobo kuroun be
Kilode lepa kuroun be oh
Ojo kan ko lo build Rome eh oh
Mo kola s’owun eh le roam eh oh
You see the thing wey dey make
All the boys to con craze for your case
You go give me today eh eh
Make you call all your friend
Make them chill with my friends
Ma ma lo dull mi yetunde eh
Ah. Baby no go dull
Bebe shin lo, oun lo lo lokan yehn
The Lamborghini wey i buy
Mama oh gbo do gbo yehn
Ani wa ri Ferrari mi to ba rimi ***
I go fly you to Paris ede france yehn
Baby agbo doh koh yehn
Sisi Johnny pa france
Iwo ni kan ni mo ni fiancée
Ma ma lo listen si awon omo ase
What tomorrow holds nobody can say
Oya come chop my bamku
Iwo ni ma baku oh
Pemi loruko ko fa mi nirungbon
I no be your uncle oh
[Hook – Sexy steel]
My sisi eko oh, no use me dey play oh
Nwa show me your way oh
Today today oh
Come chop my bamku
Iwo ni ma baku oh
Baby ma lo konju
If you free me i go daku oh
Ahn. Ko ranju, iwo ni ma baku oh
Baby ma lo konju
If you free me i go daku oh
[Chorus – Sexy Steel]
Oya sisi, if you give me your love
I go show you my heart oh
Girl you know say you bad oh
You know say you bad oh ohoh
Sisi… ibadi yehn o pe meji
Jeka lo bi ibije
I go you ah pharaoh
Olohun i bad oh ohoh
(Repeat chorus)

No comments: